Zaregistrujte sa
Zabudnuté heslo ?
Posledné Návody
1523
2480
2615
Zobraziť všetko
Posledné články
4217
1419
1407
Zobraziť všetko
Príspevky Na Fóre
1
1
7
Zobraziť všetko
NEOBMEDZENÉ LIETANIE
NESMRTEĽNOSŤ
VOZIDLÁ A OVEĽA VIAC
Vítejte

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Na spawne servera si môžete vybrať server, ktorý vás najviac baví. Na svoje si u nás prídu hráči Survival módu, ale aj fanúšikovia Creative či klasických eventov. Na serveri sa konajú časté eventy s lákavými výhrami. Súčasťou Survivalu sú aj doly na základné suroviny a shop, v ktorom nájdete plno užitočných vecí.
Máme taktiež zavedený systém VIP, prostredníctvom ktorého môžete získať parádne výhody za prijateľnú cenu. Poteší vás taktiež ochotný Admin tím, na ktorý sa môžete obrátiť ak si nebudete vedieť rady. Prosby, pripomienky a iné otázky môžete písať taktieť na naše webové fórum.
Tešíme sa na vašu návštevu. Váš Admin-Tím

 

SERVEROVÉ INFORMÁCIE

Vždy jedinečný server, je len kvapku ďaleko k dokonalosti...
Server Vám ponúka kvalitné herné zázemie kde môžete bez problémov vytvárať nové veci alebo stavať. Náš server Vám ako jedinečné servery ponúka: Kvalitný survival, kreatívny svet, shop ktorý je kompatibilný vo všetkých svetoch a jednoduchú a kvalitne spracovanú ekonomiku, ktorú nie je možné obísť. V prvom rade by ste mali vedieť že po pripojení na server sa ocitnete v strede spawnu, ktorý Vás zaujme svojím neobyčajným prostredím. Ochotný a spoľahlivý admin tím, ktorý Vám vždy vyhovie. Pokiaľ máte nejaký problém sme tu vždy pre Vás... Ale samozrejme aj kvalitný TS3 server, kde môžete komunikovať s kamarátmi vo fajn komunite, ale aj mnoho ďalšieho prečo by ste sa mali pripojiť práve na náš server. Pýtate sa prečo by ste mali hrať práve u nás ? Je to naprosto prosté, už len kvôli tomu že na našom serveri dostanete to čo inde nie a každý kto sa pripojí môže oceniť na mieru komunikáciu, pripojenie a v prvom rade to, že nie je server príliš plný a pokiaľ by aj bol, nie je problém navýšiť sloty.. VIP má neobyčajne širokú ponuku a má možnosti si dať či už zvieratká, behať po svetoch, alebo sa jednoducho len zabaviť s kamarátom a postaviť si nejaké herné zázemie.

 

IP SERVERA: MC.ALEXCRAFT.EU

PRIMÁRNA IP MINECRAFT SERVERA: MC.ALEXCRAFT.EU

IP TEAMSPEAK SERVERA: TS3.ALEXCRAFT.EU

Skyblock & Creative22.4.2018 Napísal: Alex
Včera sa nám podarilo kompletne spracovať Creative a Skyblock a tak Vám už aj náš server môže ponúknuť všetko po čom vaše srdce túži bez akýchkoľvek lagov. Server Vám ponúkne jedinečný pestrý Shop na Skyblocku, VIP vymoženosti na Creative, ako aj väčšie množstvo pozemkov a podobne. Tak načo ešte čakáte pripojte sa ešte dnes k nám ! Stante sa tak členom malej minecraft komunity !

:Najbližšie budeme opravovať Chyby servera.

Minihry17.4.2018 Napísal: Alex
Včera sa mi podarilo kompletne spracovať Minihry a tak Vám už aj náš server môže ponúknuť kvalitné Minihry bez akýchkoľvek lagov. Server Vám ponúkne jedinečnú Minihru Laboratórium, ktorá má v sebe zabudovaných dalších 12-14 hier, bedwars, mobarény kde získate finančne odmeny do survivalu, paintball a ďalšie ktoré plánujeme. Ďakujeme za trpezlivosť.

:Najbližšie budeme robiť Creative.

Aktualizácia servera15.4.2018 Napísal: Alex
Určite sa pýtate čo asi priniesla aktualizácia keď takú dlhú dobu server nešiel. Nová aktualizácia priniesla mnoho užitočných vecí ako spojené servery či kozmetické doplnky v lobby. Súčasťou aktualizácie bolo v prvom rade zlepšiť chod servera a zaručiť tak optimálne prostredie pre hráčov, ktoré nebude spôsobovať nepríjemné dropy, či lagy. Avšak všetko dobré má aj nejakú nevýhodu a tak ako aj mnohé aktualizácie aj táto priniesla nevýhodu. Je potrebné si znova nastaviť svoj "Domov" na Survival svete. Do svojho "Domova" sa dostanete prostredníctvom kompasu cez Lobby server a nájdete svoj "Domov" pomocou príkazu: /Ehome alebo /Res tp menoresky, ktorú ste si nastavili. Následne je potrebné si znova nastaviť "Domov" cez príkaz: /Sethome. Potom ako vykonáte tieto potrebné veci sa môžete bez problémovo teleportovať na svoj "Domov" a to bez toho aby ste museli vykonávať zdĺhavé procesy prostredníctvom teleportačných brán a podobne. Ďakujeme za pohcopenie... Váš AT

Aktualizácia webovej stránky15.4.2018 Napísal: Alex
Zdravím všetkých hráčov servera. V poslednom čase som nemal čas na server, pretože sme robili na webovej stránke. Na webovej stránke nájdete všetky potrebné veci, ktoré potrebujete. Prihlásiť sa na webový účet môžete prostredníctvom registrácie. Ďakujeme za pochopenie !

Opravenie chýb na serveri14.4.2018 Napísal: Alex
Väčšina hráčov mohla postrehnúť chyby priamo v hre. Ospravedlňujeme sa za tieto chyby a na problémoch sa bude v blízkej dobe pracovať. Výhody sponzorov a podobne ako sme postrehli neboli prijateľné a tak som sa rozhodol znova zmeniť výhody a prilepšiť sponzorom, ktorý prišli o niektoré dôležité príkazy. Údržba servera bude v najbližších dňoch prebiehať zhruba niekoľko hodín. Ďakujeme za pochopenie.

Servery
ONLINE
MC.ALEXCRAFT.EU
2/50

ONLINE
TS3.ALEXCRAFT.EU
0/25
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 1,275
Nejnovější člen: _Cinky_
Hlasovanie za odmenu
Vote

Chat
Musíš byť prihlásený aby si mohol písať do chatu.

19.04.2018 10:15
Alex, je možný něco udělat s těma odměnama za hlasování? Už asi 20 hlasování jsem nic nedostal

01.04.2018 15:45
ok Alex

01.04.2018 12:00
Už opravené, budeme robiť opravy, aby ste nemali takéto problémy. Ďakujeme za pochopenie

19.03.2018 11:19
Alex buď tak dobrý čekni inbox

17.03.2018 14:49
Ja viem Love1

Návštevnosť
TOPlist