Zaregistrujte sa
Zabudnuté heslo ?
Posledné Návody
100
375
347
Zobraziť všetko
Posledné články
292
267
253
Zobraziť všetko
Príspevky Na Fóre
1
1
3
Zobraziť všetko
NEOBMEDZENÉ LIETANIE
NESMRTEĽNOSŤ
VOZIDLÁ A OVEĽA VIAC
Vítejte

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE


Na spawne servera si môžete vybrať svet, ktorý vás najviac baví. Na svoje si u nás prídu hráči Survival módu, ale aj fanúšikovia Skyblocku či klasických eventov. Na serveri sa konajú časté eventy s lákavými výhrami. Súčasťou Survivalu sú aj doly na základné suroviny a shop, v ktorom nájdete plno užitočných vecí.
Máme taktiež zavedený systém VIP, prostredníctvom ktorého môžete získať parádne výhody za prijateľnú cenu. Poteší vás taktiež ochotný Admin tím, na ktorý sa môžete obrátiť ak si nebudete vedieť rady. Prosby, pripomienky a iné otázky môžete písať taktiež na naše webové fórum.
Tešíme sa na vašu návštevu. Váš Admin-Tím


SERVEROVÉ INFORMÁCIE


Vždy jedinečný server, je len kvapku ďaleko k dokonalosti...
Server Vám ponúka kvalitné herné zázemie kde môžete bez problémov vytvárať nové veci alebo stavať. Náš server Vám ako jedinečné servery ponúka: Kvalitný survival, kreatívny svet, skyblock, shop ktorý je kompatibilný vo všetkých svetoch a jednoduchú a kvalitne spracovanú ekonomiku, ktorú nie je možné obísť. V prvom rade by ste mali vedieť že po pripojení na server sa ocitnete v strede spawnu, ktorý Vás zaujme svojím neobyčajným prostredím. Ochotný a spoľahlivý admin tím, ktorý Vám vždy vyhovie. Pokiaľ máte nejaký problém sme tu vždy pre Vás... Ale samozrejme aj kvalitný TS3 server, kde môžete komunikovať s kamarátmi vo fajn komunite, ale aj mnoho ďalšieho prečo by ste sa mali pripojiť práve na náš server. Pýtate sa prečo by ste mali hrať práve u nás ? Je to naprosto prosté, už len kvôli tomu že na našom serveri dostanete to čo inde nie a každý kto sa pripojí môže oceniť na mieru komunikáciu, pripojenie a v prvom rade to, že nie je server príliš plný a pokiaľ by aj bol, nie je problém navýšiť sloty.. VIP má neobyčajne širokú ponuku a má možnosti si dať či už zvieratká, behať po svetoch, alebo sa jednoducho len zabaviť s kamarátom a postaviť si nejaké herné zázemie.


IP SERVERA: MC.ALEXCRAFT.EU

IP TEAMSPEAK SERVERA: TS3.ALEXCRAFT.EU

PRIMÁRNA IP SERVERA: 82.208.17.88:27749


STATUS SERVERA


Nová webová stránka a dizajn !18.2.2017 Napísal: Alex
Zdravím všetkých fanúšikov Alexcraftu! Týmto by som sa Vám chcel poďakovať že ste naďalej ostali hrať na našom serveri, aj napriek komplikáciám ktoré sa udiali... Týmto príspevkom by som chcel otvoriť našu novú webovú stránku, kde sme konečne pridali kopu nových vecí a odstránili chyby!

Neustále reštarty25.4.2017 Napísal: Alex
Dnes: 25.04.2017

Server sa neustále reštartoval z dôvodu zlepšovania kvality. Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme. Pekný večer praje

Váš "Admin-Tím"

Informácie o výpadku21.4.2017 Napísal: Alex
Dňa 20.04.2017
Približný čas výpadku: 13:00-18:00

Vážený hráči,

V poobedňajších hodinách nešiel server niekoľko hodín. Ospravedlňujeme sa za danú situáciu. Problém sa nám podarilo vyriešiť vďaka odborníkom hostingu. Ďakujeme :)

Váš "Admin-Tím"

Amnestia17.4.2017 Napísal: Alex
Dňa 15.04.2017

Sa uskutočnila amnestia. To znamená, že sme sa rozhodli "Odbanovať" všetky "Zabanované" účty. Čo to pre vás znamená ? Pokiaľ ste boli zabanovaný, alebo ste mali nejaké tresty na našom serveri, boli úplne zrušené, alebo skrátené na minimálne. Tí čo pošpinili dobré meno servera, naďalej ostávajú v čiernej listine neprijateľných hráčov, ktorých náš server netoleruje.

Pekný večer praje
"Váš Admin-Tím"

FREE VIP24.2.2017 Napísal: Alex
Dnes o 18:00 prebehne akcia "FreeVIP". Akcia potrvá po celý zvyšok dňa až do 0:00.
Výhody FreeVIP:


1) Lietanie - /Fly
2) Nastavenia - /Nastaveni (VIP)
3) Nemusíte čakať pri teleporte
4) Inteligentné menu - /Menu
5) Pred menom "FreeVIP" (šedá farba)


VIP si môžete vyskúšať na túto dobu, kým akcia neskončí. Po skončení akcie sa dá zakúpiť VIPBRONZE kde máte výhody lepšie a kvalitnejšie... Pekný zvyšok dňa želá Váš

"Admin-Tím"

Donate
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 978
Nejnovější člen: Alakazamm89
Hlasovanie za odmenu
Vote

Chat
Musíš byť prihlásený aby si mohol písať do chatu.

28.04.2017 20:01
xLittleCupcakex ?

25.04.2017 15:22
Gratulujem

25.04.2017 14:50
Ahojdá Grin Já jsem Denča a jsem trapná s tím jak napodobuji krále Grin

22.04.2017 15:46
Žiadať môžete v: Online/Podpora/Nap
íšte nám správu. Po overení, vás to už overovať nebude.

22.04.2017 15:45
Daná správa už bola zmenená, pokiaľ bude prebiehať nejaký "Bot" útok, je potrebné požiadať Administrátora aby vám povolil pripojenie na server. Po nejakom čase sa to vypne.

Návštevnosť
TOPlist