Zaregistrujte sa
Zabudnuté heslo ?
Posledné Návody
260
914
1134
Zobraziť všetko
Posledné články
1429
899
830
Zobraziť všetko
Príspevky Na Fóre
1
1
1
Zobraziť všetko
NEOBMEDZENÉ LIETANIE
NESMRTEĽNOSŤ
VOZIDLÁ A OVEĽA VIAC
Vítejte

 VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Hľadáš neobyčajný server ? Sme presne ten server ktorý hľadáš. Zaujmeme ťa svojou netradičnosťou. Po pripojení na server ťa čaká neobvyklé privítanie na spawne, kde si môžeš vybrať svet v ktorom chceš hrať. Už ťa nebavia veľké servery plné cheaterov ? U nás nemajú žiadnu šancu. Pripravili sme pre vás jednoduchý lobby spawn ktorý je dostupný aj pre warez hráčov. Moderná príroda v ktorej si môžeš zahrať nám umožňuje poskytnúť vám maximálny komfort pri hraní. Zaujmeme vás svojou VIP ponukou, ktorá má takmer všetky možnosti platby. Veľké pestré menu pre hráčov kde môžete upravovať svoju hru tak aby ste sa cítili príjemne. Nastavený chat, ekonomický obchod. Všetko si môžete dopriať len u nás. A to ešte nie je všetko. Pre hráčov sme si pripravili neobyčajnú možnosť ako premiestňovanie koňa... Atď.. Pýtate sa prečo ? Mnohí z vás majú problém s presúvaním svojich koňov a práve preto si ho môžete prepraviť bez toho aby ste ho museli vláčiť po celej prírode lanom. Stačí si dať na koňa sedlo a vziať si ho. Tým pádom si ho môžete premiestniť. Avšak presunúť môžete len vlastného koňa. Celý server môžete bez problémov ovládať a stať sa jeho vládcom/vládkyňou. Jednoduchými príkazmi ktoré má k dispozícii úplne každý. Pohodlné (/Menu) servera vám umožní ovládať príkazy bez toho aby ste ich museli hľadať, pátrať, alebo sa neustále pýtali administrátora kde sa čo robí... Všetko máte v pohodlnom (/Menu). A to ešte nie je všetko... Pripravili sme si pre vás návody ktoré vám pomôžu vždy keď potrebujete. Neviete si poradiť s rezidenciou ? Ste úplný noob ? To nevadí ! Vyskúšajte (/Res Auto) a vaša rezidencia sa spraví sama bez toho aby ste museli block po blocku hľadať nejaké nekonečno zdĺhavé možnosti. Zavadzia vám tabuľka ? Jednoducho si ju vypnite ! (/Fb Off)
Vyskúšajte si vozidlovú ponuku, ktorú ponúka náš server. A zahrajte si tak s priateľmi na skvelom serveri. Len u nás so skvelou komunitou. Ešte dnes !


WAREZ - LEG - OPEN

 

IP SERVERA: MC.ALEXCRAFT.EU

IP TEAMSPEAK SERVERA: TS3.ALEXCRAFT.EU

PRIMÁRNA IP SERVERA: 82.208.17.88:27749

 

STATUS SERVERA

Obnovenie VIP23.9.2017 Napísal: Alex
Upozorňujeme všetkých hráčov že pokiaľ si chcete obnoviť svoje VIP, ktoré ste mali, tak je potrebné požiadať o Obnovu VIP s tým že treba poslať už aj fotografiu kedy ste si VIP zakúpili !

Ďakujeme za pochopenie

WIPE18.9.2017 Napísal: Alex
Zdravím všetkých. V poslednej dobe ste si mohli všimnúť dlhú údržbu na webe. Intenzívne sme vytvárali a redizajnovali server, aby ste mali vyššiu kvalitu a dopriali vám lepšie a kvalitnejšie hranie.

Nová webová stránka a dizajn !18.2.2017 Napísal: Alex
Zdravím všetkých fanúšikov Alexcraftu! Týmto by som sa Vám chcel poďakovať že ste naďalej ostali hrať na našom serveri, aj napriek komplikáciám ktoré sa udiali... Týmto príspevkom by som chcel otvoriť našu novú webovú stránku, kde sme konečne pridali kopu nových vecí a odstránili chyby!

Donate
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 1,178
Nejnovější člen: exucuci
Hlasovanie za odmenu
Vote

Chat
Musíš byť prihlásený aby si mohol písať do chatu.

08.11.2017 23:08
nevite nekdo proc mi nejde registrace na serveru ?

27.10.2017 10:10
Je to drahé, ale musí se nějakým způsobem udržovat ekonomika serveru.

26.10.2017 15:32
To nie je 2 tisíc, ale 2,833 Grin desatinná čiarka

26.10.2017 13:44
Zdravím nešlo by trochu pozměnit částky v /shop ...já bych řekl že to jsou trochu nesmyslné ceny třeba za 64 kusu křemene 17 tisic nebo za jednu tabulku skla přes 2 tisic

21.10.2017 22:38
Na tom účte žiadne VIP neregistrujeme, ľutujem.

Návštevnosť
TOPlist